Prezentace kapel v pořadu Rock for Life


prezentace: kapel – rock, bigbeat, metal

Náš pořad Rock for Live je skvělým prostorem pro prezentaci nabroušené kytary, nekompromisní basy i energických perkusí Vaší rockové, bigbeatové i metalové kapely s vlastní tvorbou.

Kontaktujte naše Programové oddělení, sbalte svůj gear a autorskou tvorbu Vaší kapely můžete prezentovat v některém z nejbližších dílů pořadu Rock for Life na TV Čechy! Pokud navíc vydáváte nové CD, určitě jej přibalte s sebou a nezapomeňte se nám o tom zmínit při domlouvání účasti.

Jak to funguje?

Postup je prakticky stejný jako v případě účasti natáčení pořadu Dobré ráno. Pouze se vlastní natáčení koná v interiéru restaurace nebo tématicky podobného interiéru.

Jedná se o placenou prezentaci. Balíček uzpůsobujeme Vašim potřebám a z toho následně vycházíme při individuální kalkulaci.

 • až 3x videoklip kapely
 • rozhovor s moderátorem v obraze (historie kapely, vystoupení atd.)
 • natočení pozdravu pro diváky (použijeme k vytvoření upoutávek na vysílání)
 • fotodokumentace z natáčení a nafocení doprovodných fotografií pro prezentaci na webu
 • nájezd do studia 45min předem
 • dodat videoklipy (přes službu úschovny či na datovém nosiči) v nejlepší možné kvalitě (ideálně alespoň FullHD 1080p) a neblokované na youtube
 • nutnost odsouhlasit podmínky – souhlas s natáčením a vysíláním záznamu, souhlas s dojednanými platebními podmínkami (musíme plnit legislativu ČR)
 • kontaktujte nás: produkce@tvcechy.cz nebo tel. 602 685 001

Více možností Vaší prezentace

 • základní formát pořadu
 • možnost zařadit až 3 videoklipy
 • základní délka pořadu 40-50 minut

Základní cenově dostupná produkce vhodná pro velké množství kapel a samostatných interpretů.

Klasický prověřený formát pořadu s plným servisem propagace vysílání.

Cena produkce reflektuje délku natáčení i následné postprodukce a případných individuálních úprav.

 • rozšířené možnosti prezentace
 • možnost živého hraní během rozhovoru
 • možnost kombinace s videoklipy
 • délka pořadu nad 50 minut

Dražší varianta prezentace s rozšířenými možnostmi – s delší dobou natáčení a možností live hraní v našem studiu během rozhovoru.

Cena produkce je zde vyšší než v základním balíčku a reflektuje vyšší složitost a délku natáčení, jeho přípravu a také následnou postprodukci, která trvá déle a je též náročnější.

Balíčky připravujeme individuálně Vašim potřebám „prezentace“na míru“ a z využitých možností poté vychází celková cena za produkci daného dílu v závislosti na individuálních úpravách. Pro jednoduchost uvádíme dva základní balíčky, z nichž můžeme vycházet.

Prezentace kapely a premiéry

Pro prezentaci kapely a premiéry připravujeme několik článků, videí a příspěvků na facebooku i s odkazy na články a videa. Články jsou standardně koncipovány jako krátké představení kapely, která přijede natáčet, dále článek s fotografiemi z natáčení a též pozvánka i vlastní premiéra.

Na naší facebookové stránce budete několik dní okolo premiéry na dočasné úvodní fotografii, budeme Vás propagovat v příspěvcích textově, obrazově i pomocí videí. Jedním z videí bude upoutávka s pozvánkou a krátkým sestřihem z rozhovoru, v den premiéry Vám bude patřit reels i příběh. Na youtube bude pozvánka upravena i do formátu shorts s odkazem na díl pořadu s Vámi.

Samozřejmě pro maximální úspěšnost je třeba, abyste pozvánky a premiéru sdíleli i sami mezi své fanoušky, známé i na Váš web.

Ukázky několika dílů

Níže vkládáme ukázku z několika dílů, ať víte, jak náš pořad vypadá.

Tribute to Nazareth

Druhý díl roku 2024 pokračuje v nové grafice a kvalitě. Delší díl, kde nám kapela ve studiu během rozhovoru zahrála živě dvě skladby a můžete se těšit na „klipy“ z našeho studia. Takto může vypadat právě VIP balíček.

The Papper Jack

Pořad Rock for Life s kapelou The Papper Jack

První díl roku 2024 a v nové podobě s novou grafikou pořadu. Jako součást připravujeme i další formáty pro propagaci premiéry i kapely: krátká upoutávka s pozvánkou kapely a ukázkou z rozhovoru (sestřihem), příběh a reels naší facebookové stránky a short na našem youtube kanálu. Základní balíček.

Upoutávka a pozvánka na premiéru dílu
Dočasná úvodní fotka naší facebookové strránky

Předchozí díly z roku 2023

Jan Macků

Adam Malík

Kapela Penzistor

Jak probíhá natáčení

Natáčení probíhá v pohodovém duchu v příjemném prostředí restaurace U Wenzlů.