MEDIA SERVIS – Naše služby pro Vás


Media servis – audio, video, PR – TV produkce & reklama

TV Čechy není o našich pořadech – TV Čechy je o Vás! Ano, můžete být hostem našich pořadů, ovšem tím možnosti nekončí – naopak tím teprve začínají.

Ať už půjde o firemní videoprezentaci, podcast nebo kompletní balík služeb na míru Vašim potřebám.

Jsme zkušený a sehraný produkční tým, který pro Vás rád zajistí také realizaci firemní videoprezentace včetně profesionálního dabingu, natočení a střih podcastu i další služby. Dále i s možností placené reklamy u TV Čechy.

Zároveň se nemusíte bát otázky, jak vložit natočenou prezentaci či podcast na Váš web – pokud nemáte svého webmastera, dokážeme to udělat za Vás. I s možností asistence s vytvořením a nastavením Vašeho youtube kanálu a přípravy podkladů pro prezentaci na sociálních sítích.

Níže jsme pro Vás připravili přehled hlavních možností vždy s proklikem na stránku s kompletními informacemi. V případě zájmu i dotazů kontaktujte naše Programové oddělení: 602 685 001 (Milan Krčil). Sestavíme Vám individuální nabídku a dohodneme podrobnosti. Těšíme se na spolupráci.


prezentace: kapel, firem, interpretů, hudebníků, herců, zajímavých profesí,…

Líbí se Vám náš hlavní pořad Dobré ráno? A chcete být hostem některého z dílů? Náš zkušený moderátor Milan Krčil Vás profesionálně provede celým pořadem a formou rozhovoru představíte sami sebe i svoji tvorbu, práci, projekt, kapelu, značku či nevšedního koníčka. Samozřejmostí je prezentace na našem webu i facebooku.


prezentace: kapel – rock, bigbeat, metal

Náš pořad Rock for Live je skvělým prostorem pro prezentaci nabroušené kytary, nekompromisní basy i energických perkusí Vaší rockové, bigbeatové i metalové kapely s vlastní tvorbou.

Kontaktujte naše Programové oddělení, sbalte svůj gear a autorskou tvorbu Vaší kapely můžete prezentovat v některém z nejbližších dílů pořadu Rock for Life na TV Čechy!

Pokud navíc vydáváte nové CD, určitě jej přibalte s sebou a nezapomeňte se nám o tom zmínit při domlouvání účasti.

Samozřejmě si přečtěte i tyto podrobnosti.


prezentace: kapel, firem, interpretů, hudebníků, herců, jednotlivců, zajímavých profesí,…

Podcast je oblíbený moderní formát prezentace a sdělení, který jistě znáte z prostředí internetu. Oproti komplexnímu pořadu televizního formátu je produkčně jednodušší a tím i levnější. A to od režie přes scénář, natáčení i technické prostředky až po finální střih. Samozřejmě má svá specifika a v TV Čechy to velmi dobře víme.

Náš tým může zrealizovat Váš jednorázový podcast i celou sérii pravidelných podcastů na různá dílčí témata. Ostatně to můžete probrat přímo s naším Programovým oddělením.


prezentace: kapel, firem, projektů, interpretů, hudebníků, herců, zajímavých profesí,…

Audiovizuální prezentace se stává naprosto nezbytným moderním standardem! Krátké video představí Vás, Vaši firmu i nabídku – no prostě řekne a hlavně ukáže vše důležité během chvilky a vydá za celý dlouhý článek. Videoprezentaci využijete nejen na webu, ale i na sociálních sítích od facebooku přes instagram až po youtube.

Náš zkušený produkční tým rád zajistí kompletní realizaci Vaší videoprezentace vyloženě „na klíč“ – tedy individuálně ušitou přímo na míru. Od scénáře přes natočení i dabing videa až po finální střih. Profesionální kameraman TV Čechy je vybavený i jeřábem a dronem a nenechá se tedy jen tak něčím zaskočit. Následně náš zkušený moderátor video odborně namluví a na Vás je jen pomyslná třešnička na dortu v umístění videa na své místo na webu. Pro domluvení podrobností kontaktujte naše Programové oddělení.


prezentace: firem

Reklamu není třeba představovat a pojďme tedy rovnou k věci. TV Čechy nabízí různé možnosti, jak prezentovat a zviditelnit Vaši firmu i projekt ve vysílání i na našem webu a facebooku. Možnosti lze i kombinovat a sestavit individuální marketingový mix přímo pro Vás a Vaši firmu.

Pro domluvení kontaktujte naše Programové oddělení.

prezentace: firem, společností, projektů, kapel, umělců,…

Pokud nemáte svého webmastera, rádi provedeme vložení natočených videí na Váš web za Vás*. I s možností asistence při registraci a nastavení Vašeho youtube kanálu. Chcete se následně pochlubit fanouškům na facebooku i instagramu? I na to myslíme a můžeme připravit různé vhodné podklady pro příspěvky – ostatně v týmu na toto vše máme odborníka.

Naše Programové oddělení s Vámi tyto možnosti probere u všech realizací automaticky a individuálně.