Podcasty v novém studiu


Možnost natočení Vašeho podcastu v realizaci produkčního týmu TV Čechy Vás zaujala. Právě tento týden jsme natáčeli podcast v našem novém studiu pro podcasty a můžeme Vám jej představit. Zároveň si k podcastům i něco málo řekneme a ukážeme i pár fotek ze zákulisí.

Podcast je produkčně jednodušší formát videí, který je ovšem velmi univerzální. Může mít formu rozhovoru na libovolné téma. Stejně tak může být monologem, kde budete pouze Vy a představíte svoji firmu, své produkty a přinesete zajímavé a poučné informace, tipy či rady. Výsledné video poté můžete umístit na svůj web a zákazníci si místo čtení mohou obsah stránky poslechnout. A hlavně i rovnou vidět Vaše produkty v akci, což fotka nedokáže.

Na fotografiích můžete vidět naše nové podcastové studio, elegantní a decentní interiér v tmavém designu, který jsme nalezli u našeho partnera – v kuchyňském studiu firmy PELC kuchyně v Hradci Králové. Ostatně majitel firmy Dušan Pelc si v podcastu studio osobně vyzkoušel a můžete se těšit na zajímavé povídání.

Pokud máte i Vy zájem o realizaci podcastu od týmu TV Čechy, kontaktujte naše produkční oddělení (Milan Krčil, 602 685 001).
Další povídání, informace a nápady na obsah a plánování Vašeho podcastu naleznete v článku Vaše podcasty v režii TV Čechy