PF 2024, poděkování a plány do roku 2024


Tým TV Čechy Vám děkuje za pozornost a podporu v roce 2023. Přejeme Vám jen to nejlepší v novém nadcházejícím roce 2024. Prožijte jej v klidu, radosti, pohodě, zdraví a ve společnosti těch, které máte rádi.

Zároveň velice děkujeme i našim partnerům: Kámen Skuteč (generální partner), Východočeské divadlo Pardubice, Kuchyně PELC, PRINT-SHOP.cz, Týdeník Pernštejn, Oční klinika OFTEX, Šperky Štígro, NÁBYTEK U LETKY.

A co připravujeme? Čtěte dále.

Připravujeme

V příštím roce si postupně jednotlivé partnery TV Čechy představíme blíže.

Připravujeme pro Vás nové díly pořadu Rock for Life, domlouváme zajímavé kapely a těšíme se na natáčení a další příjemné povídání nejen o rockové muzice. Pro Vás jistě budou i další soutěže o dárky od našich hostů.

Příprava rockového pořadu se známými kapelami nelze domluvit a natočit „ze dne na den“ a realizace se neobejde ani bez našich Partnerů. Zatím nesmíme nic prozradit – každopádně se máte na co těšit!

Ve vysílání TV Čechy jste mohli vidět mnoho hostů, kterým jsme věnovali i několik článků a příspěvků na facebooku. A může být problematické již vše dohledat. Právě proto jsme si v redakci řekli, že si je postupně všechny jednoho po druhém připomeneme v samostatných článcích včetně (případných) fotek z natáčení.

Aby náš web nebyl jen čistě textový, připravujeme se jej oživit o více audiovizuálního obsahu.

Stále tu je pro Vás i náš MEDIA SERVIS, kde se rádi postaráme o prezentaci Vaší firmy. Možností spolupráce je více a snažíme se vždy individuálně vymyslet nejlepší řešení pro Vás. V případě zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat.

Pro zájemce o natáčení podcastů připravujeme množství inspirativního materiálu pro přípravu a plánování.

Tým TV Čechy

Generální partner

Další partneři