Jedeme za Vámi točit Vaše PODCASTY


Vy nás oslovujete a my vyrážíme. Jsme vybaveni zkušenostmi, znalostmi a moderní technikou, která je mobilní – můžeme ji tedy přivézt k Vám a realizaci provést u Vás ve firmě či Vašem dalším zázemí.

Podcast vychází z rozhlasové práce, ve které máme dlouholeté zkušenosti. U tohoto formátu jde v základu především o zvukový záznam, ale můžeme ho doplnit obrazem, jak se běžně děje. Ať už statické fotografie nebo video – pro návštěvníky Vašeho webu je to zajímavější, když u poslechu rovnou uvidí to, o čem hovoříte.

V obraze a záznamu jste Vy, tedy pouze Vy a reklama Vaší firmy, projektu a podobně. Jen Vás navedeme tak, aby byl profi záznam / obraz – zvuk.

A ještě dobrá zpráva pro ty, kteří nejsou před kamerou „jako doma“ nebo mívají trému – můžeme pro Vás nainstalovat teleprompter, tedy čtecí zařízení. To promítá text na sklo před objektiv, takže můžete s úsměvem a klidem hovořit přímo do kamery.

Podcast obdržíte zpracovaný ve formátech s širokou kompatibilitou, aby bylo snadné jej umístit na Váš web i youtube či další sociální sítě. I to pro Vás v rámci Media servisu rádi zajistíme také (pokud se nejedná o nějaký speciální web, kam to může vložit pouze Váš webmaster).

kontakt pro domluvení či dotazy: 602 685 001 (Milan Krčil)

Váš tým Media Servis Audio – Video – PR

TV Čechy