Budete dalším hostem právě Vy? Volných termínů ubývá.


Pilně pracujeme a připravujeme nové díly pořadů Rock for Life i Dobré ráno na TV Čechy. A máte se na co těšit! Aktuálně řešíme podrobnosti a především termíny natáčení s našimi hosty. A volné termíny na nejbližší měsíce postupně mizí.

Milan Krčil z našeho programového oddělení se s Vámi rád domluví a zkoordinuje termín natáčení. Je tu pro Vás na kontaktech 602 685 001 nebo e-mailu produkce@tvcechy.cz. Domluvíte se na průběhu pořadu, dodání materiálů do obrazu a třeba i na možnosti ve studiu zahrát nebo ukázat Vaši tvorbu. Podle toho připravíme scénář i samotnou propagaci dílu s Vámi, která zahrnuje několik článků na webu i příspěvků na našem facebooku i youtube kanálu.

Především se můžete těšit na skvělé hosty našich pořadů. První kapelu Vám představíme již příští týden a další budou postupně následovat podle toho, jak bude vše plně domluveno s pevným termínem natáčení. Tak nás nezapomeňte sledovat zde na webu i na facebooku.

Pokud by Vás zajímalo něco málo z pozadí domlouvání takovýchto pořadů, tak někteří hosté přijedou z dálky a musí si kromě společného termínu zajistit například i ubytování, domluvit natáčení mezi koncerty, zkoušky a podobně. A takto se paralelně domlouváte s několika hosty a snažíte se vše vzájemně zkoordinovat tak, aby to všem maximálně vyhovovalo.

Na závěr ještě přikládám odkazy na podrobnosti pro účast v našich pořadech Rock for Life a Dobré ráno.