TV Čechy – to je Dobré ráno do Čech i na Moravu


 • Jedeme za Vámi točit Vaše PODCASTY

  Vy nás oslovujete a my vyrážíme. Jsme vybaveni zkušenostmi, znalostmi a moderní technikou, která je mobilní – můžeme ji tedy přivézt k Vám a realizaci provést u Vás ve firmě či Vašem dalším zázemí.

  Podcast vychází z rozhlasové práce, ve které máme dlouholeté zkušenosti. U tohoto formátu jde v základu především o zvukový záznam, ale můžeme ho doplnit obrazem, jak se běžně děje. Ať už statické fotografie nebo video – pro návštěvníky Vašeho webu je to zajímavější, když u poslechu rovnou uvidí to, o čem hovoříte.

  V obraze a záznamu jste Vy, tedy pouze Vy a reklama Vaší firmy, projektu a podobně. Jen Vás navedeme tak, aby byl profi záznam / obraz – zvuk.

  A ještě dobrá zpráva pro ty, kteří nejsou před kamerou „jako doma“ nebo mívají trému – můžeme pro Vás nainstalovat teleprompter, tedy čtecí zařízení. To promítá text na sklo před objektiv, takže můžete s úsměvem a klidem hovořit přímo do kamery.

  Podcast obdržíte zpracovaný ve formátech s širokou kompatibilitou, aby bylo snadné jej umístit na Váš web i youtube či další sociální sítě. I to pro Vás v rámci Media servisu rádi zajistíme také (pokud se nejedná o nějaký speciální web, kam to může vložit pouze Váš webmaster).

  kontakt pro domluvení či dotazy: 602 685 001 (Milan Krčil)

  Váš tým Media Servis Audio – Video – PR

  TV Čechy


Rok 2023 LIVE! Od začátku roku Vaše prezentace u nás v přímém přenosu! Vaše prezentace, ukázky, anonce, zájmová činnost – zkrátka vše pojedeme LIVE! Pořady TV Čechy živě!


O TV Čechy

TV Čechy je obrazový a hudební projekt pro prezentaci umělců – hudebníků – herců – kapel a dalších zajímavých profesí. Projekt je charakterizován jako pořad Dobré ráno proložené videoklipy. V Dobrém ránu se potkáváme se známými osobnostmi i se začínajícími talenty v oborech nejen hudebních.

Máte-li zájem se zúčastnit v natáčení TV pořadu, kontaktujte naše Programové oddělení na e-mailu tvcechy@gmail.com nebo telefonicky na 602 685 001. Budeme se na Vás těšit.

Nejnovější články

 • Podcasty v novém studiu

  Možnost natočení Vašeho podcastu v realizaci produkčního týmu TV Čechy Vás zaujala. Právě tento týden jsme natáčeli podcast v našem novém studiu pro podcasty a můžeme Vám jej představit. Zároveň si k podcastům i něco málo řekneme a ukážeme i pár fotek ze zákulisí.

  Přečíst celý článek


 • Dobré ráno do Čech i na Moravu – 8.9.2023

  Páteční díl Dobrého rána navštíví Nymburk a optiku Oftex.

  Přečíst celý článek


 • Rock for Life – Jan Macků – 3.9.2023

  Nedělní premiéra Pořadu Rock for Life, kde je hostem Jan Macků, tedy Protheus, nebo jej můžete znát i jako zpěváka z Dymytry. Náš moderátor Milan Krčil jej v pořadu vyzpovídá, proberou několik zajímavých témat a můžete se těšit i na skvělou muziku. A navíc jsme pořad oblékli do nového kabátu.

  Přečíst celý článek


 • Protheus hostem Rock for Life

  Hostem pořadu Rock For Life byl Jan Macků, tedy Protheus, kterého znáte i jako zpěváka kapely Dymytry. Premiéra dílu bude v neděli 3.9.2023 odpoledne v 18:00. Ale již nyní pro Vás máme jako ochutnávku množství fotografií z natáčení. Tak čtěte dále a prohlížejte.

  Přečíst celý článek


Generální partner

Kámen Skuteč

Další partneři

Východočeské divadlo Pardubice
PELC kuchyně
print-shop
OFTEX
TRAKTOR

Poslechněte si hudbu skupiny Traktor (přesměrováno na youtube)