TV Čechy – to je Dobré ráno do Čech i na Moravu


 • Připravujeme – nový pokoj porodnice Chrudimské nemocnice

  TV Čechy pro Vás připravuje ve spolupráci s porodním oddělením Chrudimské nemocnice a primářem oddělení, pediatrem MUDr. Davidem Kasalem, reportáž o péči na porodním oddělení, které úspěšně otevřelo nový komfortní pokoj a umožnilo tak pobyt pro rodičku i s manželem a zpříjemnilo pobyt hlavně pro maminky a miminka.

  Nově je připraveno nadstandardní stravování maminek, kdy mají možnost výběru (ukážeme v obrazovém reportu). Porodní oddělení Chrudimské nemocnice drží krok se současnou moderní dobou ve zdravotnictví.


Rok 2023 LIVE! Od začátku roku Vaše prezentace u nás v přímém přenosu! Vaše prezentace, ukázky, anonce, zájmová činnost – zkrátka vše pojedeme LIVE! Pořady TV Čechy živě!


O TV Čechy

TV Čechy je obrazový a hudební projekt pro prezentaci umělců – hudebníků – herců – kapel a dalších zajímavých profesí. Projekt je charakterizován jako pořad Dobré ráno proložené videoklipy. V Dobrém ránu se potkáváme se známými osobnostmi i se začínajícími talenty v oborech nejen hudebních.

Máte-li zájem se zúčastnit v natáčení TV pořadu, kontaktujte naše Programové oddělení na e-mailu tvcechy@gmail.com nebo telefonicky na 602 685 001. Budeme se na Vás těšit.

Nejnovější články

 • Připravujeme – nový pokoj porodnice Chrudimské nemocnice

  TV Čechy pro Vás připravuje ve spolupráci s porodním oddělením Chrudimské nemocnice a primářem oddělení, pediatrem MUDr. Davidem Kasalem, reportáž o péči na porodním oddělení, které úspěšně otevřelo nový komfortní pokoj a umožnilo tak pobyt pro rodičku i s manželem a zpříjemnilo pobyt hlavně pro maminky a miminka. Nově je připraveno nadstandardní stravování maminek, kdy…

  Přečíst celý článek


 • Pozvánka na Rock for Life – kapela 008

  Dnes pro Vás máme pozvánku na premiéru dalšího dílu našeho pořadu a to od kapely 008. Kapela k nám přijela z Mníšku pod Brdy a na premiéru se můžete těšit v pátek 10.5.2024 standardně v 18:00. A zatím si můžete vychutnat krátký sestřih a pozvánku přímo od kapely.

  Přečíst celý článek


 • Natáčeli jsme s kapelou 008

  V neděli bylo nádherné počasí a k nám do studia pořadu Rock for Life si udělala výlet kapela 008. Přijeli až z Mníšku pod Brdy a přivezli nám ukázat i svůj gear, na který hrají svižný punk rock. Svoji tvorbu i příběh Vám pohodoví muzikanti představí v nejbližší premiéře v pátek 10.5. a než díl…

  Přečíst celý článek


 • Rock for Life – The Desperate Mind

  A máme tu další premiéru nového dílu našeho pořadu Rock for Life. Dnes bude od 18:00 hostem punk rocková kapela The Desperate Mind a budeme s ní i cestovat, také Vás kapela pozve na své koncerty a poradí i začínajícím kapelám.

  Přečíst celý článek


Generální partner

Kámen Skuteč

Další partneři

Východočeské divadlo Pardubice
PELC kuchyně
print-shop
OFTEX
TRAKTOR

Poslechněte si hudbu skupiny Traktor (přesměrováno na youtube)