GASTRO AZ – partner TV Čechy


Dnes Vám představíme jednoho z partnerů vysílání TV Čechy. Je jím společnost GASTRO AZ z oborů gastronomie, strojírenství a stavební činnosti.

Firma byla založena v roce 2006 na základě dlouholeté praxe tří fyzických subjektů v oblasti gastronomie, strojírenství a stavební činnosti.

Společnost se zabývá výrobou kvalitního zařízení v oblasti gastronomie, potravinářského průmyslu a stavebnictví, dále pak kooperačními zakázkam i v oblasti zpracování plechů s využitím nejnovější CNC technologie.

V našem katalogu výrobků naleznete pracovní desky, pracovní stoly, mycí stoly a dřezy, vstupní a výstupní stoly k myčkám, nástěnné police a skříňky, příborníky, vozíky, podstavby pod konvektomaty, nástěnné a závěsné odsavače par, pojezdové dráhy, podlahové rošty, výčepní desky a přenosné odkapy. Veškeré výrobky odpovídají příslušným platným normám a splňují vysoké hygienické nároky.

Na základě požadavků zákazníka provádíme poradenství odborné konzultace včetně cenové nabídky, výrobu atypického zařízení, montáž včetně dopravy.

Optimálně sestavený výrobní program a postup společně s kvalifikovanými spolupracovníky Vám zaručují kvalitu, flexibilitu a preciznost a spokojenost v budoucí spolupráci s naší firmou.

Našim stávajícím, ale i novým obchodním partnerům poskytujeme výhodné obchodní podmínky.